Przeprowadzone kursy | Przeszkoleni kursanci |

Aneta Grochowina

d2fac999f3590d00185c0aa9e2cfd0b3_large-kopia (3).jpg

Aneta Grochowina, jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyła w 2002 roku. Przez pierwsze lata swojej praktyki zawodowej pracowała w kilku gabinetach stomatologicznych w Legnicy, Lubinie i w Łodzi. To był dopiero początek jej kariery zawodowej.

Pierwszym ważnym etapem było uzyskanie w 2013 roku tytułu doktora nauk medycznych w zakresie radiologii i endodoncji. Dysertacja pt.: „Ocena jakości wypełnienia kanałów korzeniowych w obrazach tomografii wiązki stożkowej. Badania epidemiologiczne” została wyróżniona podczas jej obrony!

We wrześniu 2018 roku postanowiła podjąć pracę na własny rachunek i powołała do życia swoją autorską klinikę Aneta Clinic Dental Art. Już wtedy wiedziała, że tylko kompleksowe podejście do pacjenta ma sens terapeutyczny. Dlatego stworzyła  zespół lekarzy i higienistek, zapewniając pacjentom kompleksową, wielospecjalistyczną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

Powiedzieć o dr Grochowinie że jest wykształconym medykiem, to jak nic nie powiedzieć. Jej potencjał intelektualny, głód wiedzy, pragnienie samodoskonalenia, by lepiej i skuteczniej pomagać pacjentom, manifestował się przez całą jej zawodową karierę w wyjątkowy sposób. Szukała wiedzy i inspiracji w różnych źródłach. Stawiając na rzetelne podejście do wykonywanych zadań, chciała mieć do nich rzetelne podwaliny. Dlatego ukończyła Curriculum z zakresu implantologii i implantoprotetyki w MPI (Mediterranean Prosthodontic Institute) u dr. Fernando Rojasa-Vizcayi i w School of Dentistry The University of North Carolina (prof. Lyndon Cooper) w 2014 roku.

To nie koniec. W latach 2015 – 2016 odbyła szkolenia z zakresu implantologii i implantoprotetyki w Bostonie (Bicon Implants Institute, dr Rainier Urdaneta, dr Shadi Daher), Rzymie (prof. Mauro Marincola) i w Wiedniu ( prof. Rolf Ewers).

Jest absolwentką Curriculum Dawson Academy z zakresu kompleksowej diagnostyki i rehabilitacji narządu żucia w uwzględnieniem funkcjonalnej okluzji.

Ciągle głodna wiedzy w latach 2017-2018   odbyła Curriculum  ITI z implantologii, ukończony egzaminem i certyfikatem międzynarodowej organizacji ITI w Bazylei i we Frankfurcie.

Na tym jednak nie zakończyła swojej edukacji. Po 2,5 letnich studiach podyplomowych, w sierpniu 2020 roku obroniła pracę naukową z zakresu periodontologii i implantologii na University for Digital Technologies in  Medicine and Dentistry w Luksemburgu uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology and Periodontology.

Jest członkiem  Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ICOI Europe oraz aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, z czego jest szczególnie dumna.

Wydarzenia szkoleniowe

Wróć do listy