Przeprowadzone kursy | Przeszkoleni kursanci |

Asystentka i higienistka

Powiększenie swoich kompetencji oraz nauczenie się nowych technik stomatologicznych w dwa dni – czy brzmi to jak kusząca propozycja? Jeżeli tak, nasz kurs dla higienistek i asystentek stomatologicznych to coś idealnego dla ciebie!

Kurs dla higienistek i asystentek stomatologicznych – twoja szansa na wejście do świata stomatologii

Chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą stomatologii, powiększając swoje kompetencje? A może chciałbyś rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie medycyny? Nasz kurs dla higienistek stomatologicznych to coś, co z pewnością powinno ciebie zainteresować! Przeprowadzane przez nas szkolenia dla higienistek stomatologicznych zdołały pomóc już naprawdę wielu osobom. Uważasz, że pora na ciebie? Zdecydowanie warto skorzystać z naszego profesjonalnego kursu, który odkryje przed tobą wszelkie tajniki!

Czego dowiedz się na naszym kursie?

Nasze szkolenie dla asystentek stomatologicznych podzielone jest na dwa etapy. W pierwszym nabędziesz niezbędną teorię w formie wykładu online, zaś następnie przejdziesz 10-godzinne praktyki, podczas których będziesz pracować z fantomami z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów stomatologicznych. Nasz kurs asystentki stomatologicznej przeprowadzany jest w realnej klinice i został on zaprojektowany w taki sposób, by jak najlepiej oddawał realia prawdziwej pracy.

Co da Ci nasz kurs dla higienistek i asystentek stomatologicznych?

Poza nabytą wiedzą teoretyczną, niezbędną do wykonywania tejże pracy, kursy dla asystentek stomatologicznych będą w stanie nauczyć cię pracy „na cztery ręce” we współpracy z lekarzem. Dodatkowo nauczysz się działać z koferdamem, poznasz tajniki stomatologii zachowawczej i endodoncji, a także powiększysz swoje kompetencje zawodowe. To wszystko w zaledwie dwa dni, bowiem tylko tyle trwa nasze szkolenie.

Szkolenia dla asystentek stomatologicznych - Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na nasze kursy dla higienistek stomatologicznych, wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, a także będziesz mogła zapisać się na szkolenie w odpowiadającej tobie dacie!