Przeprowadzone kursy | Przeszkoleni kursanci |

Webinary

Wprowadzenie do pracy z mikroskopem

Pierwszy kurs z serii prowadzony jest przez lek. dent. Monikę Dzieciątkowską, wykładowczynię z ponad dwudziestoletnim stażem. Prowadząca jest absolwentką Łódzkiej Akademii Medycznej. Prekursorka na skalę Polski w pracy z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego w praktyce. Lek. dent. Monika Dzieciątkowska jest założycielką i wykładowczynią Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz członkinią International team for Implantology (ITI) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE).

Obejrzyj
Anatomia przednich zębów

Drugi kurs z serii jest prowadzony przez lek. dent. Monikę Dzieciątkowską, wykładowczynię z ponad dwudziestoletnim stażem. Prowadząca jest absolwentką Łódzkiej Akademii Medycznej. Prekursorka na skalę Polski w pracy z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego w praktyce. Lek. dent. Monika Dzieciątkowska jest założycielką i wykładowczynią Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz członkinią International team for Implantology (ITI) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE).

Obejrzyj
Dostęp prawidłowe wykonanie

Trzeci kurs z serii prowadzony jest przez lek. dent. Monikę Dzieciątkowską, wykładowczynię z ponad dwudziestoletnim stażem. Prowadząca jest absolwentką Łódzkiej Akademii Medycznej. Prekursorka na skalę Polski w pracy z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego w praktyce. Lek. dent. Monika Dzieciątkowska jest założycielką i wykładowczynią Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz członkinią International team for Implantology (ITI) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE).
 

Obejrzyj
Mechaniczne opracowanie kanałow korzeniowych

Curriculum Endoprotetyczne to nowatorska formuła szkoleniowa stworzona z myślą o wszystkich, chcących podnosić swoje kompetencje pod okiem specjalistów. Następnym webinarem powstałym w ostatnim czasie jest Mechaniczne opracowanie kanałów korzeniowych, webinar poświęcony technikom i metodom pracy. Prowadzącym jest dr n. med. Mariusz Pietrzak. Wykładowca jest absolwentem łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i specjalizuje się głównie w endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyce. Od 2011 roku prowadzi w całej Polsce szkolenia z zakresu endodoncji, endodoncji mikroskopowej oraz ergonomii.

Obejrzyj
Techniki opracowania kanałow zakrzywionych

Curriculum Endoprotetyczne to nowatorska formuła szkoleniowa, stworzona z myślą o dentystach, którzy chcą podnosić swoje kompetencje pod okiem doświadczonych specjalistów. Kolejny webinar nosi tytuł Techniki opracowywania kanałów zakrzywionych i prowadzony jest przez dr n. med. Mariusza Pietrzaka. Prowadzący jest absolwentem łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i specjalizuje się głównie w endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyce. Od 2011 roku prowadzi szkolenia z zakresu endodoncji, endodoncji mikroskopowej oraz ergonomii w całej Polsce.

Obejrzyj