Przeprowadzone kursy | Przeszkoleni kursanci |

Kursy protetyczne

Odbudowa zębów po leczeniu kanałowym
30 paź 2023 - 31 paź 2023
Miejsce: Warszawa
Dostępne miejsca
4500 PLN
4200 PLN

Praktyczny kurs protetyki stomatologicznej, czyli cała wiedza w pigułce!

Protetyka stomatologiczna to bez wątpienia jedna z najciekawszych dziedzin stomatologii. To również nauka dość skomplikowana. Jeżeli chodzi o takie zagadnienie, jak protetyka, kursy są wręcz konieczne, by ciągle móc być na czasie z nowymi technikami oraz rozwiązaniami. Jesteś zainteresowany pogłębieniem swojej wiedzy w tym aspekcie? Jeżeli wybierzesz przygotowane przez nas kursy, protetyka stomatologiczna nie będzie kryć przed tobą żadnych tajemnic!

Kursy z protetyki - kto może zyskać na uczestnictwie w naszym kursie?

Nieocenioną zaletą naszych szkoleń jest fakt, że tak naprawdę każdy uczestnik będzie w stanie coś z nich wyciągnąć. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z protetyką i chcesz dowiedzieć się najpotrzebniejszych zagadnień, czy może jesteś już doświadczonym stomatologiem chcącym poszerzyć swoje kompetencje – nasze kursy protetyczne pozwolą ci na poznanie nowych tajników, o których z pewnością wcześniej nie miałeś pojęcia, a mogą okazać się niezwykle przydatne w codziennej pracy.

Czego nauczysz się na kursie protetyki stomatologicznej?

W przypadku takiej dziedziny nauki, jak protetyka, kurs przygotowany przez nas pozwoli ci poznać mnóstwo technik. Poza niezbędną teorią będziesz miał możliwość pracy na fantomie, gdzie poćwiczysz wszelkie poznane zagadnienia w praktyce. Zrozumiesz, jak dobierać narzędzia, jak wykonywać preparację, czym jest mock'up i jak dobierać koronę. Zainteresowany? Koniecznie zgłoś się do nas! Stawiamy na praktykę!