Przeprowadzone kursy | Przeszkoleni kursanci |

Stomatologia zachowawcza

SUPER ZACHO! - Odbudowa zębów bocznych
19 paź 2023 - 19 paź 2023
Miejsce: Łódź
Dostępne miejsca
2297 PLN

Do najważniejszych celów stomatologii ogólnej należy zachowanie uzębienia w dobrym stanie, zarówno pod względem zdrowotnym, jak i estetycznym. To szeroki dział i w naszej ofercie kursów nie mogło zabraknąć profesjonalnego kursu poświęconego stomatologii zachowawczej. Z Akademią Stomatologii zadbasz o swoje kompetencje w tym zakresie.

Szkolenia ze stomatologii zachowawczej

Kompleksowa i aktualna wiedza jest niezbędna do tego, żeby profesjonalnie zadbać o leczenie ubytków i profilaktykę próchnicy zębów. Proponujemy naszym kursantom specjalistyczne szkolenie, podczas którego przeanalizowane zostaną:

  • najważniejsze wyzwania z zakresu stomatologii zachowawczej;
  • realizowane procedury;
  • zastosowanie poszczególnych instrumentów i materiałów;
  • techniki stosowane w leczeniu i działaniach profilaktycznych.

Od początku naszej działalności priorytetem było dla nas opracowanie profesjonalnych planów szkoleń, z uwzględnieniem zastosowania nowoczesnych technologii, wykorzystywanych w stomatologii zachowawczej. Każda osoba, biorąca udział w szkoleniu ma możliwość przećwiczenia nowo zdobytej wiedzy oraz bezpośrednich konsultacji z ekspertem prowadzącym zajęcia. Jesteśmy przekonani, że to najlepszy sposób na rozwijanie swoich umiejętności zawodowych.

Stomatologia zachowawcza - dlaczego warto wybrać szkolenia, które proponujemy?

Zależy nam na komforcie osób biorących udział w kursie. Wybierając Akademię Stomatologii zyskujesz pewność, że zajęcia będą prowadzone w kameralnych grupach. W ten sposób eksperci mogą dokładnie zatroszczyć się o to, by każda osoba miała wystarczająco dużo przestrzeni na praktyczne ćwiczenia, zadawanie pytań itp. Tworzymy warunki, sprzyjające nabywaniu nowych informacji. Jesteśmy certyfikowanym miejscem, któremu możesz zaufać i powierzyć swoją edukację. Chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniu ze stomatologii zachowawczej? Skontaktuj się z nami, z chęcią przybliżymy Ci naszą ofertę.