Przeprowadzone kursy | Przeszkoleni kursanci |

Szkolenia endodontyczne

CHWYĆ ENDODONCJĘ ZA ROGI! Nowoczesna endodoncja dla Ciebie! Stopień 1
28 wrz 2023 - 29 wrz 2023
Miejsce: Warszawa
Dostępne miejsca
4200 PLN

Kursy stomatologiczne, endodoncja z Akademią Stomatologii - serdecznie zapraszamy!

Kursy stomatologiczne to idealna okazja, by powiększyć swoją wiedzę. Interesują cię zagadnienia z zakresu endodoncji? W ofercie naszych szkoleń bez problemu znajdziesz coś dla siebie!

Szkolenia endodontyczne, czyli obszerna wiedza przedstawiona w pigułce!

Pracując w stomatologii, systematyczne szkolenia są absolutną podstawą, dzięki której będziesz w stanie ciągle być na bieżąco z najnowszymi technikami oraz powiększać swoje kompetencje zawodowe. Interesuje cię temat leczenia endodontycznego? Nasze szkolenia endodontyczne to coś, co zdecydowanie powinno trafić w twoje gusta! Niezależnie od tego, na jaki ostatecznie zdecydujesz się kurs, endodoncja przestanie być dla ciebie tajemnicą i dzięki temu będziesz w stanie wejść na wyższy poziom!

Endodoncja mikroskop szkolenia - na czym polega unikalność naszego kursu?

Doskonale rozumiemy, że teoria w nauce jest potrzebna, lecz nie zawsze w pełni będzie w stanie zastąpić praktykę. To właśnie dlatego nasze kursy stomatologiczne z endodoncji skupiają się zarówno na zagadnieniach teoretycznych, jak i na utrwalaniu wiedzy w praktyce! Stosujemy dodatkowo zasadę 3x1 – na jednego kursanta przypada jeden fantom i jeden mikroskop. Dzięki takim regułom, szkolenia odbywają się na równych zasadach dla wszystkich i każdy będzie mógł zmaksymalizować wynikające z nich zyski!

Czego nauczysz się podczas szkolenia endodontycznego?

Wybierając nasze szkolenia, endodoncja będzie o wiele łatwiejsza do zrozumienia. Będziesz mógł nauczyć się, jak działać z koferdamem i jak odpowiednio go wykorzystywać, jak wykonywać dostęp i korzystać z ultradźwięków, jak lokalizować ujścia kanałów, jak przeprowadzać negocjację, a także jak opracowywać kanały. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej – podczas samych zajęć poznasz jeszcze więcej ciekawych tajników!

Jak zapisać się na szkolenie endodontyczne?

Interesują cię proponowane przez nas szkolenia endodontyczne? Zajrzyj na naszą stronę internetową, zapoznaj się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami i zapisz się na najbliższe szkolenia. Pospiesz się – liczba miejsc jest ograniczona!